محل تبلیغات شما

به نام نامی عشق
دلنوشته کوتاه به مناسبت هفته راهنما
به قلم همسفرنجمه لژیون سوم

تقدیم به کسی که آموخت مرا تا بیاموزم.
قلم بر می دارم می نویسم از همه خوبی ها ی زندگی؛ عشق، صبر، استقامت و هر آنچه بر روی زمین زیباست زندگی با همه تلخی ها زیباست و تنها فردی که لایق عشق است که معنی حرف های نزده ام را بهتر از خودم می فهمد، چراغ راهم شده به سوی صراط مستقیم؛ هیچ کار خدا بی حکمت نیست، شما را در کنار من قرار داد تا معنی همه ی خوبی های عالم در وجودتان را جستجو کنم تا به همه ی زیبایی ها ایمان پیدا کنم من همه ی دگرگونی های در وجودم را مدیونتان هستم.
دانای عشق، شمع فروزان هستی روزتان مبارک؛ شما ای استاد، ای راهنمای زندگیم روشنایی بخش تاریکی جان هستید و ظلمت اندیشه را نور می بخشید چگونه سپاس گویم مهربانی و لطف شما را که سرشار از عشق و یقین است چگونه سپاس گوی؛
تأثیر علم آموزی شما را که چراغ روشن هدایت را بر کلبه مهر وجودم فروزان ساخته است. استاد راهنمای عزیز ساربان علم و عشق روزت خجسته باد. یاری ها و راهنمائیهای بی چشم داشت که بسیاری از سختی ها را برایم آسان تر نمود سپاسگزار کسانی هستم که سر آغاز تولد من هستند تولدی دوباره را برای من رقم زدند. از یکی زاده می شوم و از دیگری جاودانه، پروردگار حسن عاقبت، سلامت و سعادت را برای آنان مقدر نما.

برداشت از سی دی بیگانه

خلاصه عملکرد لژیون

صحبتهای آقای امین

ها ,ی ,های ,عشق ,وجودم ,خوبی ,همه ی ,شما را ,چگونه سپاس ,لژیون سوم ,را برای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه عینک آفتابی ریبن | ارسال رایگان Anthony's memory خودشکوفایی speedyingameny germewhopen دوربین تحت شبکه ثبت شرکت - ثبت برند- مشاوره ثبت شرکت کتاب فروشی سازمان مدیریت صعتی Sheryl's life انجمن صنفی کارگران مراکز مخابرات روستایی سبزواربزرگ